Oferta dla biur podróży, grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych – obiad w Wadowicach.

Oferta dla biur podróży, grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych – obiad w Wadowicach.

Oferta obiadowa dla biur podróży, grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych to jedna z wielu propozycji przygotowanych przez restaurację Całkiem Nova.  W ofercie znajdują się dania obiadowe dopasowane do indywidualnych upodobań grup i wycieczek. Proponujemy zdrowe, świeże i smaczne dwudaniowe zestawy obiadowe, które przygotowujemy w naszej restauracji opierając się na tradycji kuchni polskiej i regionalnej.

Dysponujemy przestronnymi i klimatyzowanymi salami mogących pomieścić nawet 150 Gości. Ponadto do dyspozycji oddajemy klimatyczny taras z widokiem na panoramę Wadowic. Posiadamy duży parking dla autokarów, a lokalizacja przy DK52 sprawia, że bardzo łatwo do nas trafić.

W ofercie dań obiadowych dla biur podróży i grup zorganizowanych znajdą państwo kilka kompozycji dopasowanych do indywidualnych upodobań Gości oraz budżetu wycieczki.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, a dowodem na to są liczne, pozytywne oceny na portalach społecznościowych. Doświadczenie i umiejętności załogi gwarantują kulinarny zachwyt i sprawną obsługę dużych grup Gości.

Zapraszamy do stałej współpracy biura podróży oraz przewodników turystycznych. Zapewniamy darmowy obiad dla kierowców oraz przewodników wycieczek.