O nas

Restauracja Całkiem Nova w Wadowicach

Restauracja Całkiem Nova to znane od lat miejsce na gastronomicznej mapie Wadowic. Od lat serwujemy pyszne tradycyjne dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Całkiem Nova to przede wszystkim miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, przy pysznych daniach podawanych w serdecznej atmosferze.

W naszym menu znajdują się tradycyjne polskie i regionalne potrawy, przygotowywane przez doświadczonych kucharzy i serwowane przez miłą obsługę. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu. Przykładamy ogromną wagę do jakości produktów, z których tworzone są nasze dania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości był zadowolony z potraw oraz obsługi.

Restauracja Całkiem Nova znajduje się kilkaset metrów od centrum Wadowic, obok najdłuższej Wadowickiej ulicy – Lwowskiej. Dobra lokalizacja sprawia, że bardzo łatwo do nas trafić, a duży parking gwarantuje miejsce parkingowe i oszczędność czasu.

W marcu 2019 Restauracja Całkiem Nova przeszła gruntowny remont. Od tego czasu zmienił się układ sal oraz wystrój. Obecnie w restauracji dominują elementy drewna i metalu, których połączenie zapewnia wyjątkowe doznania estetyczne. Każde z nowych pomieszczeń wyposażone jest w klimatyzację i sprzęt audio.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy 4 sale mogące razem pomieścić 150 Gości. Posiadamy również przestronny taras z widokiem na panoramę miasta i okoliczne góry.

Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych: chrzcin, komunii, urodzin, osiemnastek. Organizujemy także wesela do 150 osób. Nasza szeroka oferta skierowana jest również do biur podróży, grup zorganizowanych oraz firm (wigilie firmowe, szkolenia, spotkania biznesowe).

Zapraszamy do Restauracji Całkiem Nova – u nas, każdy znajdzie coś dla siebie.