Wyjątkowe przyjęcia

Imprezy okolicznościowe w Restauracji Całkiem Nova

Przyjęcia okolicznościowe to nasza specjalność!

Restauracja Całkiem Nova to szczególny punkt na kulinarnej mapie Wadowic, oraz doskonałe miejsce na Państwa uroczystość. Od wielu lat przygotowujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zorganizujemy dla Was wymarzone huczne wesele, jak i małe przyjęcie urodzinowe.

Dobra lokalizacja, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa i wiele lat doświadczenia gwarantują Państwu niezapomnianą imprezę.

Doradzamy pomagamy i wspieramy przy organizacji imprezy. Dokładamy wszelkich starań aby przyjęcie okolicznościowe w Novej było niezapomnianym wydarzeniem.

Wieloletnie doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalizm to niewątpliwie zalety naszej restauracji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Restauracja Całkiem Nova - Imprezy okolicznościowe - wybór sali

Wszystkie imprezy okolicznościowe organizujemy w jednej z czterech dostępnych sal restauracyjnych. Wybór miejsca należy do Państwa, my natomiast zajmujemy się resztą. Dostosowujemy układ stołów i krzeseł do wielkości i rangi uroczystości. Zapewniamy stylową aranżację stołów oraz sali.

Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie oraz zestawy świetlne, szczególnie przydatne podczas tanecznych imprez. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy przestronny taras z widokiem na panoramę Wadowic. Pomagamy przy wyborze oprawy muzycznej, a w razie potrzeby udostępniamy sprzęt audio.

Klimatyzacja

Każda z naszych sal restauracyjnych jest klimatyzowana.

100 miejsc

Organizujemy przyjęcia do 100 osób.

Aranżacja przyjęcia

Zapewniamy stylową aranżację stołów oraz sali.

Muzyka

Pomagamy przy wyborze oprawy muzycznej i udostępniamy sprzęt audio.

Restauracja Całkiem Nova - Imprezy okolicznościowe - wybór menu

W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji menu, które podkreślają uroczysty charakter przyjęcia, a nasi doświadczeni kucharze gwarantują, że przygotowane przez nich dania i przekąski, zachwycą podniebienia zaproszonych Gości. 

Proponujemy uroczysty dwudaniowy obiad, zimną płytę z przekąskami i sałatkami oraz danie gorące. Zapewniamy również napoje zimne i gorące. Oczywiście menu dostosowujemy do upodobań kulinarnych zaproszonych Gości, a więc znajdują się w nim także dania wegańskie, wegetariańskie, oraz dla dzieci. 

Do każdego przyjęcia okolicznościowego podchodzimy indywidualnie, więc istnieje możliwość modyfikacji przedstawionych poniżej propozycji menu.

 

Menu

Kilka propozycji menu do wyboru.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Przyjęcia Komunijne - Wadowice

Pierwsza Komunia Swięta to jedno z najważniejszych dni w życiu dziecka i szczególne wydarzenie dla całej rodziny. Restauracja Całkiem Nova celebruje to wydażenie w sposób szczególny zapewniając, że pozostanie na długo w panięci. 

Urodziny, Imieniny, Wieczory Kawalerskie i Panieńskie w Wadowicach

Organizacja imprez urodzinowych to nasza specialność. Do dyspozycji mają Państwo klimatyzowaną salę, przestronny taras widokowy, oraz parkiet do tańca. Gwarantujemy pyszne jedzenie i zabawę do białego rana.

Imprezy - Szkolenia Firmowe w Wadowicach.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy związane z Państwa firmą. Szkolenia, spotkania, oraz wigilie firmowe. Dysponujemy klimatyzowaną salą, z ekranem projektowym, oraz dużym parkingiem.