Chrzest święty

Chrzest w Restauracji Całkiem Nova

Chrzest święty to pierwsze przyjęcie Twojego Dziecka, dlatego jest tak ważną uroczystością dla całej rodziny. To także okazja do spotkań z najbliższymi, dlatego od lat dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich.

Chrzciny - przyjęcie w Wadowicach

Chrzest święty to pierwsze przyjęcie Twojego Dziecka, dlatego jest tak ważną uroczystością dla całej rodziny. To także okazja do spotkań z najbliższymi, dlatego od lat dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich.

W naszej ofercie znajduje się kilka propozycji menu, które podkreślają uroczysty charakter przyjęcia, a nasi doświadczeni kucharze gwarantują, że przygotowane przez nich dania i przekąski, zachwycą podniebienia zaproszonych Gości. 

Proponujemy uroczysty dwudaniowy obiad, zimną płytę z przekąskami i sałatkami oraz danie gorące. Zapewniamy również napoje zimne i gorące. Oczywiście menu dostosowujemy do upodobań kulinarnych zaproszonych Gości, a więc znajdują się w nim także dania wegańskie, wegetariańskie, oraz dla dzieci. 

Do każdego przyjęcia okolicznościowego podchodzimy indywidualnie, więc istnieje możliwość modyfikacji przedstawionych poniżej propozycji menu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy przytulne sale idealnie nadające się do mniejszych lub większych uroczystości. Każda z nich jest klimatyzowana, co z kolei umożliwia komfortowe warunki przez cały czas trwania uroczystości. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy indywidualnie do danej uroczystości. Dodatkowo zapewniamy dekoracje na stołach w postaci kwiatów, a doświadczona obsługa kelnerska zapewnia dbałość, o szczegóły wydarzenia. 

Dla najmłodszych mamy przygotowany kącik zabaw. Podczas przyjęcia okolicznościowego, mogą Państwo korzystać z przestronnego tarasu z widokiem na panoramę Wadowic.

Wieloletnie doświadczenie przy organizacji przyjęć okolicznościowych i zgrana obsługa gwarantują, że przyjęcie z okazji chrztu spełni Państwa oczekiwania i zaproszonych Gości.

WYBÓR SAL

Klimatyzowane sale restauracyjne

Przyjęcia nawet do 120 osób

Przestronny tras do dyspozycji

Kącik zabaw dla dzieci

Oprawa muzyczna uroczystości

 

MENU

Pyszne i urozmaicone menu

Dania wegetariańskie i wegańskie

Możliwość wniesienia własnych ciast i tortów

Możliwość wniesienia własnego alkoholu

OBSŁUGA

Pomoc naszego personelu na każdym etapie imprezy

Profesjonalna obsługa kelnerska

Wsparcie w wyborze oprawy muzycznej

(DJ, Zespół muzyczny)

Obsługa techniczna

DEKORACJE

Stylowa aranżacja stołów

Możliwość ubioru sali według własnego uznania

Indywidualny układ stołów i krzeseł