Catering Wadowice - Restauracja Całkiem Nova

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą cateringową . Oferujemy catering w  Wadowicach wraz z dowozem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, alby serwowane przez nas dania podkreślały charakter imprezy.

Catering w Wadowicach

Restauracja Całkiem Nova kieruje również swoją ofertę dla Gości, którzy chcą skorzystać z formy cateringu. Proponujemy Państwu obsługę cateringową różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Jeżeli planują Państwo zaprosić gości z ważnej okazji lub bez okazji – na duże przyjęcie lub kameralne spotkanie – w domu czy w ogrodzie, a nie mają czasu na wielogodzinne zakupy i przygotowywanie dań, to proponujemy skorzystać z naszej oferty cateringowej.

Dzięki doświadczeniu w obsłudze wielu cateringowych wyzwań, nasza oferta jest bardzo wszechstronna i dostosowana do różnego rodzaju przyjęć. To Państwo wybierają konkretne dania w zależności od upodobań kulinarnych i charakteru uroczystości.

Posiadamy bogate menu w którym znajdują się dania jednogarowe, dania mięsne, przystawki czy sałatki.

Poza doznaniami smakowymi dbamy również o estetykę serwowanych przez nas dań. Poniżej prezentujemy proponowane przez nas menu cateringowe.

Oczywiście jesteśmy elastyczni, więc istnieje możliwość przygotowania indywidualnego menu, oraz pomoc przy organizacji każdego rodzaju imprezy.

 

Catering firmowy Wadowicach

Wychodząc naprzeciw klientów, Restauracja Całkiem Nova z Wadowic, oferuje Państwu wygodny i prosty sposób, aby zamówić gotowe, ciepłe dania do domu/firmy.

Jeżeli planują Państwo zaprosić gości, z ważnej okazji lub bez okazji, na duże przyjęcie lub kameralne spotkanie, w domu czy w firmie, a nie mają czasu na wielogodzinne zakupy i przygotowywanie dań, proponujemy skorzystać z oferty cateringowej restauracji Całkiem Nova z Wadowic.

Proponujemy atrakcyjne ceny cateringu. Ostateczne koszty wyceniamy indywidualnie, w oparciu o indywidualne ustalenia z Klientem. Nasza oferta to doskonała alternatywa dla samodzielnych i męczących przygotowań. Życzymy smacznego!