Osiemnastka

18-nastka w Restauracji Całkiem Nova

Zbliża się osiemnastka, a Ty nadal szukasz lokalu na zorganizowanie tej jedynej i niepowtarzalnej imprezy urodzinowej? Zapraszamy do Novej! Gwarantujemy niezapomnianą i huczną imprezę urodzinową.

Poniżej w kilku krokach opisujemy jak u nas wygląda impreza osiemnastkowa.

Niezapomniane 18. urodziny - przyjęcie w Wadowicach

DATA IMPREZY

Osiemnastki w Restauracji Całkiem Nova organizujemy cały rok, głównie w piątki i soboty. Nasz kalendarz w weekendy jest dość napięty, ale rezerwując sale z większym wyprzedzeniem macie pewność dostępności terminu.

ILOŚĆ OSÓB 10? 20? A MOŻE 50?

Przez lata w naszej restauracji zorganizowaliśmy mnóstwo osiemnastek i były to imprezy mniejsze i większe. Najczęściej są to imprezy dla ok 20-30 osób, ale zdarzały się też większe 60-80. Nasz lokal jest duży, jesteśmy w stanie pomieścić 120 osób.

MENU

Osiemnastka to długa impreza, niekiedy trwa nawet do wczesnych godzin porannych. Energie pozostawioną na parkiecie, trzeba nabieżąco uzupełniać, dlatego mamy przygotowane kilka rodzajów, bogatego w dania, menu. Standardowo menu składa się z obiadu, zimnej płyty, dania gorącego, napojów gorących i zimnych. Każda osiemnastka jest inna i wyjątkowa, dlatego staramy się indywidualnie dobierać menu pod daną imprezę.

MUZYKA

Do dobrej zabawy niezbędna jest również muzyka. Nie potrzeba DJ, który rozkręci waszą imprezę, bo można to zrobić samemu. Wystarczy do tego dobra playlista np. ze Spotify lub YouTube. Do waszej dyspozycji oddajemy nagłośnienie i efekty świetlne.

DEKORACJE NA 18. URODZINY

Balony, grilandy, czapeczki, ozdoby czy serwetki – jak najbardziej! Nie mamy żadnych ograniczeń co do ubioru sali. Pomagamy w doborze dekoracji, a im więcej drobiazgów tym lepiej. Dobrym pomysłem jest również impreza tematyczna. Np. Lata – 90 mogą królować w muzyce oraz w dekoracji i ubiorze Gości. Poniżej w galerii zamieściliśmy kilka zdjęć z tematycznych osiemnastek, które organizowaliśmy.

Indywidualne podejście i doświadczenie przy organizacji wielu imprez okolicznościowych gwarantuje, że zorganizujemy Ci niezapomnianą osiemnastkę, a zaproszeni przyjaciele i rodzina, będą ją długo wspominać.  

WYBÓR SAL

Klimatyzowane sale restauracyjne

Przyjęcia nawet do 120 osób

Przestronny tras do dyspozycji

Kącik zabaw dla dzieci

Oprawa muzyczna uroczystości

 

MENU

Pyszne i urozmaicone menu

Dania wegetariańskie i wegańskie

Możliwość wniesienia własnych ciast i tortów

Możliwość wniesienia własnego alkoholu

OBSŁUGA

Pomoc naszego personelu na każdym etapie imprezy

Profesjonalna obsługa kelnerska

Wsparcie w wyborze oprawy muzycznej

(DJ, Zespół muzyczny)

Obsługa techniczna

DEKORACJE

Stylowa aranżacja stołów

Możliwość ubioru sali według własnego uznania

Indywidualny układ stołów i krzeseł